Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

18. rocznica śmierci ks. Franciszka Bogunia

Data publikacji: 2018-08-02, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
2 sierpnia w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia – Patronki Rolniczego Trudu w Tarnowcu, odbędzie się Msza Święta upamiętniająca 18. rocznicę śmierci ks. Franciszka Bogunia. W latach 1992 – 2000 ks. Franciszek Boguń pełnił funkcję proboszcza w parafii tarnowieckiej, był wielkim czcicielem Matki Bożej Zawierzenia, gorliwym kapłanem, dobrym człowiekiem i pełnym troski o powierzoną mu wspólnotę duszpasterzem.Msza Święta w intencji śp. ks. Franciszka Bogunia z udziałem biskupa Edwarda Białogłowskiego i kolegów kapłanów zostanie odprawiona o godz. 10.00. Po niej nastąpi procesja na cmentarz. Natalia Janowiec Artykuł 18. rocznica śmierci ks. Franciszka Bogunia pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Pełna treść wiadomości na: diecezja.rzeszow.pl/?p=44802
diecezja.rzeszow.pl, Źródło artykułu: diecezja.rzeszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola