Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa

 
Z uwagi na problemy techniczne, jakie dotknęły nasz sprzęt na samym początku debaty, fragment wypowiedzi Pana Łukasza Beltera zamieszczamy z napisami. Za usterkę oraz związane z tym problemy z montażem debaty, przepraszamy Kandydata oraz naszych Czytelników. Kandydaci, na sześć dni przed wyborami, odpowiadali na sześć pytań: - Polityka przestrzenna w Rzeszowie - jak pogodzić interesy inwestorów i mieszkańców - Problemy komunikacyjne miasta i co mogłoby je rozwiązać - obwodnica, czy może monorail? - Zanieczyszczone powietrze w Rzeszowie i jak z tym walczyć - Stosunek do Pomnika Walk Rewolucyjnych - Czy wyraziliby zgodę na organizację w Rzeszowie marszu równości (pytanie od internautów) - Jaką pierwszą decyzję podejmą w ratuszu jeśli wygrają wybory samorządowe

 


nowiny24.pl - najnowsze informacje z Rzeszowa, Podkarpacia i Bieszczadów
 
Data pliku video: 2018-10-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola