Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Diecezjalny Jubileusz Małżeński i Bal Wolności na 100-lecie Niepodległości

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy 24 listopada do "Taboru"Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej zaprasza 24 listopada br. na godzinę 19:00 do Diecezjalnego Domu TABOR na  Diecezjalny Jubileusz Małżeński. Wydarzenie to będzie okazją do odnowienia przysięgi małżeńskiej, do powtórnego ślubowania miłości, wierności, uczciwości i wytrwałości aż do śmierci.     Uczestników jubileuszu, a także inne chętne pary chcące świętować 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, zapraszamy tego samego dnia  na  uroczysty, bezalkoholowy BAL WOLNOŚCI NA 100- LECIE NIEPODŁEGŁOŚCI, także w Taborze.     Organizacja tego balu jest włączeniem się w akcję Ruchu Światło – Życie „100 BALÓW NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI”. Udział w Jubileuszu jest bezpłatny, natomiast koszt balu wynosi 160 zł od pary. Nie jest konieczny udział w obu wydarzeniach. Prosimy  o zgłaszanie się małżonków, którzy przeżywają swoje jubileusze małżeńskie do A.D. Sowów: telefonicznie 661456545 lub e-mailowo dsowa10@wp.pl    Zapisy do 17 listopada 2018. Osoby chętne do udziału w Balu zgłaszają się do 17 listopada 2018 r. (ilość miejsc ograniczona) poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.tabor.rzeszow.pl  i dokonują wpłaty na konto Taboru (opis wpłaty i numer konta będzie dostępny po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego). PS. Dla osób spoza Rzeszowa jest możliwość noclegu w "Taborze" (kontakt z recepcją). Organizacja balu wiąże się z  przygotowaniami: dekoracją sali, wykonaniem kotylionów, ustawieniem  stolików i krzeseł na sali. Włączmy się  do pomocy, prosimy o zgłoszenie  się do nas do końca  października. Pozdrawiamy serdecznie            Ada i Darek ogłoszenia : 

Pełna treść wiadomości na: 714 at rzeszow.oaza.pl/dk
rzeszow.oaza.pl, Źródło artykułu: rzeszow.oaza.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola