Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

#H69.TV - Potęga Rzeszowa - Stal Rzeszów.

 
Jest na stadionie takie miejsce, o którego istnieniu wiele osób nawet nie wie. To miejsce, gdy do którego wejdziesz momentalnie uświadamiasz sobie, że te wszystkie zasłyszane historie i opowieści są prawdziwe, wręcz namacalne. Pokój pełen trofeów, proporczyków, nagród i pamiątkowych zdjęć przypomina odwiedzającym o potędze Klubu Stal Rzeszów nie tylko w piłce nożnej, ale również w takich dyscyplinach jak żużel, boks, akrobatyka, lekkoatletyka, skoki do wody, zapasy i wiele wiele innych. Jesteśmy przekonani, że przyjdzie dzień, w którym uda nam się te wszystkie symbole dominacji Stali Rzeszów pokazać całemu światu w postaci ogólnodostępnego muzeum Klubowego. Póki co pracujemy, aby nasz rozdział historii zasłużył na miejsce w tym pokoju… Potęga Rzeszowa - Stal Rzeszów.

 


#H69. TV
 
Data pliku video: 2018-10-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola