Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

HiT SANOK - Weekend #7 Wesele Rzeszów i Piknik

 
Siódmy odcinek z cyklu "Weekend z zespołem HiT SANOK", w którym przedstawiamy relację z wesela w Rzeszowie oraz występ podczas pikniku rodzinnego w Golcowej koło Domaradza. W każdym miesiącu w kolejnych odcinkach chcemy pokazywać, jak wygląda HiT SANOK "od kuchni", gdzie gramy, co się dzieje na imprezach, co mówią o nas uczestnicy imprez. Śledźcie nas na YouTube, subskrybujcie kanał - wtedy będziecie powiadamiani o nowych odcinkach i nowych piosenkach. Zostawcie łapkę w górę i udostępniajcie - niech idzie w świat :) Dziękujemy :* HiT SANOK - Weekend #7 Wesele Rzeszów i Piknik Kontakt z zespołem: Arkadiusz Habrat tel. 506 142 302 hitsanok.pl facebook.com/hitsanok instagram.com/hitsanok Wideo prezentuje jedynie umiejętności muzyczne zespołu HiT SANOK. Zabronione jest publiczne odtwarzanie, pobieranie oraz kopiowanie materiału w całości lub we fragmentach.

 


HiT SANOK
 
Data pliku video: 2018-06-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola