Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I Puchar Mini Łowca 2018 Rzeszów Wisłok / wędkarstwo rodzinne

 
1 historyczna edycja ogólnopolskiej imprezy wędkarskiej dla dzieci i młodzieży. Mini Łowca to zawody organizowane przez nasze rzeszowskie koło wędkarskie nr 5 Łowca. Zawody Puchar Mini Łowca są wzorowane na Pucharze Łowcy, który na dobre zapisał się w historię Polskiego wędkarstwa. Promocja wędkarstwa rodzinnego jest moją misją dlatego nawet jeżeli nie rozumiesz idei proszę o aprobatę, zostawienie łapki w górę jak się spodoba i udostępnienie filmu za co z góry dziękuję. Mam nadzieję do zobaczenia na kolejnym pucharze za rok. Czytaj relację z I Pucharu Mini Łowca 2018: lowca5.pl/2018/06/03/i-puchar-mini-lowcy-relacja/ Film wędkarski z imprezy można również oglądnąć na moim blogu: wedkarstwo.lucio.pl/2018/06/puchar-mini-lowca/ Koszulki, bluzy i gadżety z logiem Łowca: wedkarstwo.lucio.pl/ Fanpge sklepu: facebook.com/lowcasklep/ Znajdziesz mnie: ► Facebook: facebook.com/wedkowanie ► Instagram: wedkowanie ► Snapchat: lucio.lowca ► Patronite: patronite.pl/wedkowanie ► Twitter: twitter.com/#!/grafik2d ► WWW: wedkarstwo.lucio.pl ► YouTube: youtube.com/wedkowanie Kontakt na stronie wedkarstwo.lucio.pl/ Koło wędkarskie nr 5 Łowca: lowca5.pl/ Fanpage koła: facebook.com/kolowedkarskie/ Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo. Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski. 2017r. powstaje koło wędkarskie Łowca 2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku 2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego, 2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera 2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet. 2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

 


Wędkarstwo Lucio ŁOWCA
 
Data pliku video: 2018-06-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola