Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komunikaty Kurii na II Niedzielę Adwentu, 9 grudnia 2018 roku

Data publikacji: 2018-12-08, Data modyfikacji: 2018-12-08
A A AWydrukDrukuj  
 
KOMUNIKATY KURII – II NIEDZIELA ADWENTU, 09.12.2018 r. Kustosz Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej zaprasza na wielki odpust. 11 grudnia (wtorek) 2018 r. o godz. 19.30 u oo. Pijarów w Rzeszowie odbędzie się otwarte spotkanie z ks. Marianem Rajchelem – egzorcystą z Archidiecezji Przemyskiej. Zapraszamy siostry zakonne na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w poniedziałek, 12 grudnia 2018 r. o godz. 9 u oo. Bernardynów w Rzeszowie. 13 grudnia – dzień pamięci i modlitwy za ofiary stanu wojennego w Polsce. Msza św. w tej intencji zostanie odprawiona w kościele farnym w Rzeszowie o godz. 18:00. 16 grudnia 2018 r. w ramach Misyjnych Wieczorów w parafii św. Rocha w Rzeszowie odbędzie się Koncert Organowy na odrestaurowanych i poświęconych organach z udziałem prof. Andrzeja Chorosińskiego i dr hab. Marka Stefańskiego. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą pod przewodnictwem biskupa Kazimierza Górnego o godz. 16.00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Artykuł Komunikaty Kurii na II Niedzielę Adwentu, 9 grudnia 2018 roku pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Pełna treść wiadomości na: diecezja.rzeszow.pl/?p=47748
diecezja.rzeszow.pl, Źródło artykułu: diecezja.rzeszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola