Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Kucharz. Kierunek na topie

Data dodania: 2012-09-28
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 

Nauczysz się wszystko to, co kucharz wiedzieć powinien. Zapoznasz się z zasadami prawidłowego zestawiania posiłków, układania menu. Dowiesz się jak przygotować potrawy kuchni regionalnych oraz tych najbardziej wyszukanych, egzotycznych. Zapewnimy Ci także liczne zajęcia praktyczne mające na celu ćwiczenie warsztatu i zdobywania doświadczenia, w tym niezwykle wymagającym zawodzie.
Po ukończeniu tego kierunku pracę zdobędziesz niemal wszędzie od niewielkiej kawiarni, po restauracje hotelowe, czy też na statkach i promach. Dzięki zajęciom z języka obcego pracę możesz podjąć zarówno w Polsce jak w każdym innym kraju na świecie.
Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Kontakt

Zapraszamy na stronę www.apedukacja.pl

AP Edukacja
Budynek Galerii Center Park ul. Kolejowa 1, II piętro
35-001 Rzeszów
Tel. 17 864-03-58, 17 864-03-59
gg: 5632559

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola