Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Movember 2018 - profilaktyka raka prostaty i jąder

Data publikacji: 2018-11-27, Data modyfikacji: 2018-11-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Nowotwór prostaty jest drugim, po raku płuc, najczęściej prowadzącym do śmierci schorzeniem wśród panów. Rak jąder jest jednym z najszybciej rozwijających się nowotworów i nieleczony może doprowadzić do śmierci w ciągu kilku miesięcy. Najbardziej narażeni są mężczyźni w wieku 15 - 35 lat. Wcześnie wykryty jest niemal w 100 procentach uleczalny. Natomiast rak prostaty dotyczy głównie mężczyzn po 45. roku życia.

Pełna treść wiadomości na: rzeszow.pl/miasto-rzeszow/aktualnosci/18074,movember-2018-profilaktyka-raka-prostaty-i-jader.html
rzeszow.pl, Źródło artykułu: rzeszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola