Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pojednanie z własnym lękiem - sesja rekolekcyjna

Data publikacji: 2018-11-07, Data modyfikacji: 2018-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu zaprasza do udziału w sesji rekolekcyjnej „Pojednanie z własnym lękiem”. Nauki odbędą się w dniach 9-11 listopada. Sesja skierowana jest do osób, które borykają się z zaburzeniami emocjonalnymi, stanami lękowymi. Jej zasadniczym celem będzie otwarcie się na działanie Boga w trudach lęku i obaw, głębsze spojrzenie na własną drogę życiową, a także odczytanie w nowy sposób swojej historii życia jako drogi Bożej obecności, opieki i błogosławieństwa. Program spotkania obejmuje wspólną Mszę świętą, Adorację Najświętszego Sakramentu, rozmowy indywidualne z osobą duchowną, agapę, konferencję, wieczór filmowy. Zapisy możliwe w domu rekolekcyjnym Centrum Pojednania. Zgłoszenia przyjmowane są również telefonicznie i mailowo. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej centrum.saletyni.pl Natalia Janowiec Artykuł Pojednanie z własnym lękiem – sesja rekolekcyjna pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Pełna treść wiadomości na: diecezja.rzeszow.pl/?p=46984
diecezja.rzeszow.pl, Źródło artykułu: diecezja.rzeszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola