Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Solaris Urbino 18 IV #767 - MPK Rzeszów [Przejazd, 0A]

 
Krótki przejazd rzeszowskim nowym Urbinem IV generacji wyprodukowanym w tamtym roku. Chciałem sobie przez te kilka minut sprawdzić, czy egzemplarze w Rzeszowie różnią się od krakowskich. Dźwiękowo różnicy żadnej nie ma :p. Właśnie to różni Jelcze od Solarisów. Dźwiękowo każdy Jelcz przy tych samych komponentach pracuje we własnym tonie, natomiast przy Solarisach od IIIgen. jeden jest niestety zazwyczaj kopią drugiego. Rozwalają mnie w tym wozie głośniki. Po każdej zapowiedzi Jacka słychać taki stuk. Brzmi to tak, jakby to syntezator mowy wyłączył mikrofon :D. To też występuje w nowych Autosanach u nich. Rocznik 2018 DAF MX-11 271 (368KM) + ZF 6AP1700 B Ecolife (6) //Omni Przejazd od OmniCityKR 20.12.2018

 


Gniot.
 
Data pliku video: 2019-01-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola