Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Z DVPY #78 - Siostry Godlewskie po Aborcji z Musical.ly w Polskim Obozie

 
facebook.com/zdupy - Lajkuj Fanpage! youtube.com/user/programzdupy - Subuj kanał! I JA I JA I JA I JA I JA mam dla Was najlepsze 54 minuty, które Was mogły spotkać w marcu. Nie potrzebujecie już niczego innego oglądać - wystarczy Wam ten program, w którym to roztrząsamy najważniejsze aspekty polityczne, społeczne i ludzkie. W tym odcinku roztrząsamy Siostry Godlewskie, które postanowiły wypiąć swoje tyłki, żeby każdy mógł załadować tam swoje 69 groszy. Roztrząsamy też kwestie polskich/niemieckich obozów zagłady - ten wesoły temat, dzięki któremu mamy takie fantastyczne stosunki z Izraelem. Przelecimy też przez reklamy portalu Musial.ly które dają instant raka - szczególnie narażone są kobiety w ciąży, bo może to u nich wywołać autoaborcję. I to wszystko w tym jednym, aborcyjnym misz-maszu jakim jest ten odcinek. Montował - Lolo Zdjęcia - Barto Veloce, Marcin Górecki i Mateusz be Wielkie dzięki dla megastroje.pl za wypożyczenie kilku szmat. I wielkie dzięki wszystkim szmatom! facebook.com/orkiestrau Obserwuj na INSTAGRAMIE: instagram.com/programzdupy

 


Z Dvpy
 
Data pliku video: 2018-03-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola