Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie. Rzeszów Śpiewa Patriotycznie

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Już po raz drugi Rodzina Jednego Serca Jednego Ducha organizuje na rzeszowskim Rynku wieczór pod nazwą „Rzeszów Śpiewa Patriotycznie”, aby wspólnie z mieszkańcami miasta uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Podobnie jak w roku ubiegłym temu wyjątkowemu koncertowi będą towarzyszyć pokazy musztry Związku Strzeleckiego Strzelec. Młodzi adepci zaprezentują się w historycznych mundurach polskiej armii. Wieczór patriotyczny zaplanowany jest na najbliższą niedzielę, 11 listopada 2018 r., o godz. 15.00 na Rynku w Rzeszowie. Organizatorzy wydarzenia: Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha, Miasto Rzeszów, Związek Strzelecki Strzelec. Artykuł Zaproszenie. Rzeszów Śpiewa Patriotycznie pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Pełna treść wiadomości na: diecezja.rzeszow.pl/?p=46965
diecezja.rzeszow.pl, Źródło artykułu: diecezja.rzeszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola