Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmarł śp. ks. Tadeusz Ziaja, proboszcz w Dobieszynie k. Krosna

Data publikacji: 2018-11-07, Data modyfikacji: 2018-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 
We wtorek, 6 listopada br., zmarł śp. ks. Tadeusz Ziaja, proboszcz w Dobieszynie (1997-2018). EKSPORTA: czwartek, 8 listopada 2018 r. o godz. 15.00 w parafii pw. MB Nieustającej Pomocy w Dobieszynie. POGRZEB: piątek, 9 listopada 2018 r. o godz. 12.00 w Parafii pw. MB Nieustającej Pomocy w Dobieszynie. Ks. Tadeusz Ziaja urodził się 5 maja 1949 r. w Chmielniku. Po ukończeniu studiów w przemyskim WSD, przyjął święcenia kapłańskie 29 czerwca 1983 r. Pracował jako wikariusz w Rogach, Jarosławiu (pw. Chrystusa Króla), Besku i Markowej. W latach 1991-97 był proboszczem w Lipie, zaś w latach 1997-2018 proboszczem w Dobieszynie. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci! Za: przemyska.pl Artykuł Zmarł śp. ks. Tadeusz Ziaja, proboszcz w Dobieszynie k. Krosna pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Pełna treść wiadomości na: diecezja.rzeszow.pl/?p=46988
diecezja.rzeszow.pl, Źródło artykułu: diecezja.rzeszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola