Belka
Środa, 25 Września 2024   imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

A mówili, że się nie da. Udało się zbudować podjazd dla niepełnosprawnych przed Urzędem Miasta Rzeszowa [WIDEO]

Data publikacji: 2019-02-15, Data modyfikacji: 2019-02-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Po naszej publikacji przed budynkiem Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Rzeszowa zbudowany został podjazd dla osób niepełnosprawnych. Wcześniej urzędnicy miejscy zapewniali, że to zadanie nie do wykonania. Tymczasem wystarczyło... wybić dziurę i wstawić drzwi od drugiej strony. Do przetestowania nowego wejścia zaproszony został niepełnosprawny pan Krystian, który nagłośnił problem.

Pełna treść wiadomości na: rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,24461757,a-mowili-ze-sie-nie-da-udalo-sie-zbudowac-podjazd-dla-niepelnosprawnych.html
gazeta.pl, Źródło artykułu: gazeta.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola