Belka
Środa, 13 Listopada 2024   imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Zapiekanki koło rzeszowskiego dworca. Czy nadal są kultowe? [Smacznego w Rzeszowie]

Data publikacji: 2019-03-17, Data modyfikacji: 2019-03-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Zanim nastała moda na kebaby, to tutaj po zapiekanki chodziło się po całonocnych imprezach, na tak zwanej gastrofazie. To nic, że na drugi dzień żołądek bolał nie tylko od wymieszania mocnych trunków, ale także nie najświeższych pieczarek i przywiędłej cebuli. W drodze do domu zapiekankę należało zjeść. A później cierpieć. Taki był studencki zwyczaj. Takie były czasy.

Pełna treść wiadomości na: rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,24552371,zapiekanki-kolo-rzeszowskiego-dworca-czy-nadal-sa-kultowe.html
gazeta.pl, Źródło artykułu: gazeta.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola