Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pojednanie z utraconym dzieciństwem

Data publikacji: 2019-01-10, Data modyfikacji: 2019-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach cyklu Wiara-Psychologia-Pojednanie księża Misjonarze Saletyni z Dębowca zapraszają do udziału w sesji rekolekcyjnej pt. „Pojednanie z utraconym dzieciństwem”.  Sesja odbędzie się w dniach 18-20 stycznia w Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu. Nauki skierowane są do osób, które nieszczęśliwie przeżyły własne dzieciństwo i młodość, które poszukują prawdy o sobie, a przede wszystkim Boga, Któremu pragną zawierzyć wszelkie problemy i troski. W czasie trwania nauk uczestnicy będą wsłuchiwać się w Słowo Boże, wspólnie przeżywać Eucharystię. W programie przewidziano możliwość skorzystania z sakramentu pokuty oraz prywatnych rozmów z osobą duchowną. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie: 13 44 131 90, 797 907 287 oraz mailowo: centrum@saletyni.pl Artykuł Pojednanie z utraconym dzieciństwem pochodzi z serwisu Diecezja Rzeszowska.

Pełna treść wiadomości na: diecezja.rzeszow.pl/?p=48299
diecezja.rzeszow.pl, Źródło artykułu: diecezja.rzeszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola