Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Sesja Rady Miasta Rzeszowa. Budżet, alkohol i...

Data dodania: 2018-12-18
Dziś rzeszowscy radni zmierzą się z projektem budżetu na 2019 rok. W przyszłym roku miasto chce wydać prawie 1,5 mld zł, z czego na inwestycje ma pójść ponad 370 mln zł. więcej »
 
 

Europosłanka publikuje zdjęcia ucztujących...

Data dodania: 2018-12-18
Europosłanka PO Elżbieta Łukacijewska opublikowała na swoim profilu facebookowym zdjęcia wilków, które w pobliżu domów, w środku dnia zjadają łanię. W opisie sugeruje, że popul... więcej »
 
 

Rzeszów znów będzie większy? Jest zielone...

Data dodania: 2018-12-18
Radni we wtorek zgodzili się, aby władze Rzeszowa rozpoczęły procedurę kolejnej zmiany granic. Prezydent Tadeusz Ferenc chce przyłączyć m.in. lotnisko w Jasionce oraz sąsiadujące z... więcej »
 
 

Podpalił samochód przed blokiem. Miał kupiony...

Data dodania: 2018-12-18
Policjanci zatrzymali 43-latka, który w Sanoku na parkingu przy bloku podpalił samochód. Mężczyzna zostawił w samochodzie kanister z benzyną i zapalony knot, a potem uciekł. Funkcjon... więcej »
 
 

Krakowianin, który ścigał autem watahę wilków w...

Data dodania: 2018-12-18
Mężczyzna, który zakłócał spokój watahy wilków w Bieszczadach, został przesłuchany we wtorek przez leśniczych. Przyznał się do błędu i odpowie za dwa wykroczenia, za które za... więcej »
 
 

Budżet na 2019 r. przyjęty. Na co Rzeszów wyda...

Data dodania: 2018-12-18
Przyszłoroczny budżet Rzeszowa to ponad 1,5 mld zł, z czego jedna trzecia to pieniądze na inwestycje. Najważniejsze zadania to: zakup nowych autobusów, budowa dróg, unowocześnienie p... więcej »
 
 

Autobusy MPK pojadą z Rzeszowa do Łańcuta i...

Data dodania: 2018-12-18
- Prowadzimy rozmowy z burmistrzami tych dwóch miast. Są zainteresowani tym, by nasze autobusy kursowały do Łańcuta i Sędziszowa Małopolskiego - informuje Anna Kowalska, dyrektor Zarz... więcej »
 
 

Radni podnieśli pensję Tadeuszowi Ferencowi. Ale...

Data dodania: 2018-12-18
Rzeszowscy radni zadecydowali, by zwiększyć zarobki prezydenta miasta. Ferenc ma zarabiać prawie 12,5 tys. zł brutto miesięcznie. więcej »
 
 

Świąteczne pociągi z Przemyśla do Lwowa....

Data dodania: 2018-12-18
W czwartek na trasie Przemyśl - Lwów zostanie uruchomione nowe połączenie kolejowe. Pociąg będzie kursował do 7 stycznia. więcej »
 
 

Sesja rady miasta. Częściowa prohibicja w centrum...

Data dodania: 2018-12-18
Rzeszowscy radni przegłosowali zakaz sprzedaży alkoholu w śródmiejskich sklepach w godz. od 22 do 6 rano. Zacznie on obowiązywać 1 lutego 2019 r. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 2675
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola