Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Prezydent Tadeusz Ferenc chce pozwać do sądu radnego PiS Jerzego Jęczmienionkę. Poszło o drogę i bloki na os. Nowe Miasto

Data publikacji: 2018-08-07, Data modyfikacji: 2018-08-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Chodzi o słowa radnego, który stwierdził, że prezydent podpisał się pod wydaniem warunków zabudowy dla działki na os. Nowe Miasto, a teraz udaje, że nie zna tej sprawy. Pod decyzją widnieje pieczątka z podpisem "z upoważnienia prezydenta miasta", ale urzędnicy miejscy twierdzą, że posługują się nią wszyscy dyrektorzy w ratuszu. A prezydent nie ma możliwości, by znać wszystkie dokumenty przez nich wydawane.

Pełna treść wiadomości na: 23762330
gazeta.pl, Źródło artykułu: gazeta.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola