Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Studium Fotograficzne

Data dodania: 2012-09-28
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 

Dowiesz się wszystkiego o fotografii analogowej i cyfrowej. Poznasz zasady kompozycji, nauczysz się zapisywać i przetwarzać obraz fotograficzny, posługując się techniką komputerową oraz profesjonalnym oprogramowaniem. Maszyny i urządzenia stosowane w fototechnice i obróbce chemicznej materiałów fotograficznych nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.
Nauczysz się także oceniać i eliminować ryzyko wynikające ze stosowania toksycznych odczynników chemicznych. Ponieważ wiemy, że sama teoria to za mało, przygotowaliśmy dla Ciebie szereg zajęć praktycznych, dzięki którym — pod okiem naszych najlepszych specjalistów — nabierzesz podstawowego doświadczenia w zawodzie. By jeszcze bardziej zwiększyć Twoją konkurencyjność na rynku pracy, nauczymy Cię również podstaw marketingu.

Perspektywy zatrudnienia: Jako fototechnik pracę znajdziesz w studiu fotograficznym, fotolabie, laboratorium kryminalistycznym. Praca czeka na Ciebie także w przemyśle fotooptycznym, optycznym, fotochemicznym oraz optoelektronicznym, a także w telewizji, wytwórniach filmowych, agencjach reklamowych i fotograficznych. Będziesz też przygotowany do tego, by prowadzić własną działalność.


Kontakt

Zapraszamy na stronę www.apedukacja.pl

AP Edukacja
Budynek Center Park ul. Kolejowa 1, II piętro
35-001 Rzeszów
Tel. 17 864-03-58, 17 864-03-59
gg: 5632559

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola