Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Szkolne agitki Ferenca

Data publikacji: 2018-04-06, Data modyfikacji: 2018-04-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Bonżurek. Dzisiaj w gazecie ukazał się artykuł o partyjnych zebraniach, organizowanych przez szkoły, na których Ferenc prowadzi swoją propagandę. Mój syn również został zmuszony do udziału w takim spotkaniu w LO Nr II. Podczas lekcji uczniów spędzono do auli na "spotkanie z Prezydentem Miasta". Ferenc snuł swoje propagandowe kawałki, opowiadał, jak to pod jego rządami Rzeszów rozkwita i promienieje. Na niewygodne pytania uczniów co do problemów w mieście rzucił hasłem o "podburzaczach", którzy znęcają się nad nim. Na koniec namawiał do głosowania za powiększeniem Rzeszowa! Wszystko odbywało się bez wiedzy i zgodny rodziców! Uważam, że to skandal. O tym, że dziadek zabiera się za propagandę szkolną wiadomo było, kiedy obniżono wiek głosujących w budżecie obywatelskim. Jak najłatwiej pozbierać głosy na pozycje, które powinny być w budżecie miasta ( bo należy to do miasta obowiązków) a wpychane są do budżetu obywatelskiego? Zbierać głosy w szkołach - pani namówi, dzieciaki podpiszą, bo nie chcą mieć problemów. Ale to, co Ferenc robi teraz to skandal, przejaw bezczelnej ferencowskiej propagandy, prowadzonej wśród nieletnich, bez zgody rodziców. A co na to kuratorium? I to by było na tyle.Ciao.

Pełna treść wiadomości na: rzeszowzezem.blox.pl/2018/04/Szkolne-agitki-Ferenca.html
rzeszowzezem.blox.pl, Źródło artykułu: rzeszowzezem.blox.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola