Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawalił się sufit w Galerii Rzeszów - Dojazdy alarmowe służb ratunkowych

 
W dniu dzisiejszym (28.10.2018), po godzinie 11 w Galerii Rzeszów doszło do poważnego wypadku - w jednym ze sklepów zawalił się podwieszany sufit. Wówczas wewnątrz pomieszczenia znajdowało się około 50 osób, 7 z nich zostało rannych ale na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Galeria została natychmiast ewakuowana, na miejsce zadysponowano zastępy z JRG 1 i JRG 2 Rzeszów, Specjalną Grupę Poszukiwawczą z Dębicy, Zespoły Ratownictwa Medycznego z Rzeszowa, Policję, Pogotowie Gazowe i Energetyczne oraz inne służby. Około godziny 13 akcja ratunkowa została zakończona i przystąpiono do wyjaśniania przyczyn wypadku.

 


Krystian Wołos
 
Data pliku video: 2018-10-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
rzeszowski

Powiat rzeszowski - powiat, którego siedzibą jest Rzeszów, mimo że sam do niego nie należy. Powiat utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej, znajdujące się w województwie podkarpackim. Należy do niego gminy: Dynów (gmina miejska), Błażowa, Boguchwała, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Chmielnik, Dynów (gmina wiejska), Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Świlcza, Trzebownisko.

Raj dla miłośników bliskich spotkań z naturą. Jedną trzecią ziem powiatu zajmują obszary chronione. Malownicze widoki i nieskażone środowisko naturalne przyciągają turystów jak magnes. Idealne miejsce na spacery w cichy i spokoju. Zabytkowe pałace, dwory, kościoły i przydrożne kapliczki świadczą o bogatej historii tego regionu. Szczególną uwagę warto zwrócić na zabudowę rynków miast należących do powiatu.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola